| andreimanevra a întrebat:

de cateva zile sunt intr-o dilema...Sunt impreuna cu o fata pe care o iubesc mult, dar de o saptamana a aparut o alta fata in viata mea,pe care acum o plac si pe ea, dar nu stiu ce sa zic.Voi ce ati face?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa mai astepti niste ani ca sa mai cresti, evident ca etsi prea mic sa stii ce vrei, daca la tine dragostea se schimba intr-o singura saptamana.

| andreimanevra explică (pentru Violleta2022):

Spui tu...e parerea ta, dar tu crezi ca o fata ar astepta atat de mult pentru un raspuns de la mine? Sunt indeajuns de mare in cat sa pot sa iau o decizie problema e ca ma simt fericit mereu cand sunt cu una din ele, dar nu vreau sa le ranesc pe niciuna.

| corbulalbrosu a răspuns:

Va trebui sa te hotarasti, doar atat si nimic mai mult. Este singurul lucru pe care il poti face. Sa ai parte de o alegere care sa te satisfaca din toate punctele de vedere. Succes!