| feli18 a întrebat:

De ce ar vrea prietena ta sa te faca gelos?

7 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Pentru ca:
1. Nu ii oferi destula atentie si vrea sa vezi ca o poti pierde usor din cauza asta.
2. Vrea sa se amuze pe seama asta. Pentru ca baietii gelosi sunt draguti( Nu si invers waiting )
3. Poate nu o face intentionat dar asa isi da seama ca iti pasa de ea si relatia dintre voi.

| SpeșălGirl a răspuns (pentru DeeaBlondiii):

Punctul 2, nu ma pot opri din ras:'nu si invers'laughing))))))).

| neutrino a răspuns:

Atat o duce mintea si nimic mai mult.

| Alcyon a răspuns:

I se pare ca nu-i mai dai atat de multa atentie.

| Seepty a răspuns:

Pentru ca tu nu ii acorzi prea multa atentie asa recurge la aceste gesturi de gelozie ca sa-ti revina pofta de ea.

| stark47 a răspuns:

Din doua motive:
1 sa te faca pe tine sa intelegi ca ea e importanta pentru tine
2pentru as hrani propriul ego
alte motive nu cred ca exista in scenariile de genul

| Neuronul a răspuns:

Gelozia este forţa de care ea se foloseşte pentru a-ţi atrage atenţia(desigur, nu într-un mod prea inteligent).
Femeile par foarte complicate, dar adevărul este că tot ce avem nevoie este un gram de răbdare şi multă iubire din partea voastră.