| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, am o prietena foarta sireata. sa zic asa de atatea ori cand ma duc in clasa la ei il ia pe unul si pe altul in brate, sau chiar daca stau prin preajma ei la fel face, ce naiba, vrea sa ma faca gelos sau ce? E atrasa de mine?

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Eu zic ca pitipoanca, in locul tau nu mi-as bate capul.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Asa sunt unele fete foarte ciudate.Ori vrea sa iti atraga atentia, ori te considera mai special si vrea sa iti arate cat de "sanki" este ea ori pur si simplu îi place sa faca asa.