| Neneaciordables a întrebat:

De ce ma dor testiculele dupa ce am urinat? Mentionez ca m—am masturbat cam cu 1h inainte

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Cel mai probabil ai amanat ejacularea sau a durat destul de mult actul incat acum experimentezi ceea ce in limbaj popular se numeste "blue balls". Practic muschii aia s-au pregatit de ejaculare si au asteptat multa vreme sa se intample iar acum chiar daca s-a intamplat ejacularea sunt putin iritati. O sa treaca in cateva ore.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, mai. Daca nu trece, mergi la medic.

| alina2k18 a răspuns:

De unde sa stim noi frate laughing

| Patronu1 a răspuns:

Întra și ele în greva, nu si e normal? Dacă pana mâine nu te lasă, da o tura pe la domnu doctor. Bafta!