| anonim_4396 a întrebat:

De ce astazi dupa ce am urinat, la sfarsit dupe ce am terminat a curs sperma ca si cum as fi ejaculat adica in cantitate mare nu un strop, tin sa mentionez ca nu am mai facut sex de 2 saptamani si nu m0am mai masturbat de o saptamana.

Răspuns Câştigător
| anonimussssssss a răspuns:

Chiar nu am habar.dar imi dau si eu cu parerea.ma gandesc ca aveai o cantitate prea mare de sperma si nu ma avea loc asa ca trebuia sa iasa pe undeva?

| NascutSaFiuTrist a răspuns (pentru anonimussssssss):

Am fost la medic azi si mi-a zis ca nu e nici o problema asta s-a intamplat datorita perioadei lungi in care nu am mai ejaculat.

2 răspunsuri:
| AnonimusX16 a răspuns:

Sunt de acord cu ashy desi nu ar trebui sa te compar cu el, bunicului meu i se intampla uneori sa ii iasa sperma dupa ce urineaza.