| NARCYS190 a întrebat:

de ceva timp sunt impreuna cu o fata si nu prea facem conversatie. Ce subiecte as putea sa abordez ca sa existe comunicare intre noi in mare parte stim aproape totul unul despre celalalt.
Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Crede-ma ca voi deja ati consumat relatia daca nu mai aveti subiecte de discutat. Subiectele propuse de altcineva nu vor putea decat sa mai prelungeasca cu o zi-doua monotonia voastra.

| Azµre a răspuns:

Deja numai este dragoste...

| HaLoGeNNN a răspuns:

Vorbeste despre dragoste....etc

| catalin02 a răspuns:

Daca chiar exista iubire la mijloc, gasesti mereu un subiect de discutie, din experienta mea iti spun ca eram cu fete cu care vorbeam ore in sir fara sa ne plictisim si unele carora in afara de buna nu stiam ce sa le mai zic