| Satyr666 a întrebat:

As avea si eu o intrebare stimati utilizatori despre relatie.

Sa va zic in mare: Ne stim de ceva timp si iesim in fiecare zi, cand pun bratul dupa ea, ma accepta sau cand o tin aproape de mine si in plus uneori cu tigara facem "posta" daca stiti ce e. Dar totusi, mi-e "frica" sa-i zic daca ar vrea sa fie cu mine straight face, ma puteti ajuta cumva?

6 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Fa-ti curaj, si ea te place deoarece sta la tine in brate.Prinde un moment in care sunteti doar voi doi si spune-i, sau daca nu vrei sa ii spui, sarut-o...happy iar apoi va fi mult mai usor
mult succes!

| Candace a răspuns:

happy uneori faptele vorbesc. dupa cate ai spus, ar fi probabil ca ea deja sa stie ca o placi. intreab-o pe mess, sau intereseaza-te la prietenele (prietenii )ei daca ai vreo sansa

| Nickelback a răspuns:

Pai daca vezi ca te accepta, de exemplu ea ti'a acceptat gesturile pe care le'ai enumerat mai sus.Atunci de ce sa nu ai curaj sa ii spui ce simpti. Uite care e faza:invit-o undeva sa va plimbati preferabil intr'un loc mai ferit de lume gasesti tu.De acolo o sa ai curaj nu e mare lucru sa ii spui.Succes! Spune'mi dupa ce ai facut treaba asta cum ti'a mersBft!

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Ăhă. După cum ne-ai povestit tu aici, se vede ca și ea te place. Spune-i pe mess sau cand te mai intalnești cu ea etc. Baftă! happy

| Satyr666 explică:

Asta-i faza ca nu pot sa-i zic direct straight face

| Satyr666 explică:

E bine, nu ma place