| anonim_4396 a întrebat:

De curand am aflat ca sunt introvertit pana sa imi zica cineva de pe TPU nici nu stiam ce e laughing si simt nevoia sa am pe cineva care sa ma asculte (in real) de preferat o fata si sa o ascult si eu pe ea. Fiind introvertit am calitatea de a asculta si a lua in serios. Sunt un tip bun, serios, ascultator si rabdator dar acum mai nimeni nu are nevoie de asa ceva. Nu am prieteni deloc si as fi fericit sa am macar o fata cu care sa ma inteleg bine, nu neaparat iubita ci doar sa ma inteleg bine. M-am saturat sa fiu singur. Mereu sa stau in casa si sa ascult muzica trista. Nu mai rezist simt ca trebuie sa fac ceva. Ma simt ca ultimul om, mai mereu ma gandesc sa mor.

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu esti singurul man, faza cu moartea este o idee tampita, de gasit gasesti daca ai rabdare, citeste o carte gen https://drive.google.com/......n_xj5/view

| atentat31 a răspuns (pentru RAY):

Nu intru pe link-uri as aprecia daca mi-ai spune numele carti.

| RAY a răspuns (pentru atentat31):

Din moment ce e link google nu e ceva virusat

| Violleta2022 a răspuns:

Daca soliciti o fata sa te asculte "pe real" atunci iesi afara din casa si cauta o fata reala, nu una virtuala pe internet!
Ce dumnezeu, esti singur, disperat, si continui sa faci aceleasi greseli, stand in continuare pe forumuri?
Tu chiar nu realziezi ca ai nevoei de contact real cu oamenii?
Si asta se poate intampla doar afara din casa, pe strada, in autobuz, la scoala, sa la munca, la magazine, la discoteca, la bar, restauranat sau la biblioteca. Oriunde te intorci gasesti fete, trebuie doar sa iesi din casa!

| atentat31 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai bun hai zicem ies din casa si apoi stau singur pe banca, si daca trece vreo fata ma bag cu ea in seama? laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru atentat31):

Atata vreme cat nu o faci noapte, ci ziua, pe lumina, da, poti chiar si asa sa cuceresti o fata.
O saluti, ii zambesti si daca iti raspunde, poti sa o intrebi ce mai face.

| aXy99 a răspuns (pentru atentat31):

Daca fata nu e la fel de disperata ca si tine, probabil te va ignora laughing

| atentat31 a răspuns (pentru aXy99):

Cum adica ma sunt disperat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci o prietena virtuala intr-un joc sau imaginara.

| atentat31 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu imi fac.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asa i rugineste xxx de la atata labuta

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ruginesc neuronii mai degraba.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

In lipsa vaginului aia se trezesc la viata, newton a murit virgin, pasarica te tampeste

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ala a facut-o Cu un motiv bine intemeiat, dar aici e lipsa de abilitati sociale (care se pierd daca nu le folosesti)cum a zis @Ether.
Sta inchis in casa se joaca pe PC si dã labica asta tâmpeste.
La o fatã trebuie inainte sa-i intri in cap, dupã faci rost de vagin.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Azi eram in buss in spatele meu era un baiat, saracul se umilea pentru vagin, aia il trata ca un catel, te ai uitat la aia ca te am vazut eu, ala dar nu e adevarat, taci ca eu stiu, jalnic cate facem pentru acces la vagin

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Aia e frica de pierdere, când ai doar pe una. Iti e frica sa o pierzi si accepti sa te umileasca ca un catel, un badboy o lasã când se comporta asa. Pleaca si asteapta sa revinã ea inapoi la el.

| Ether a răspuns:

Cred ca ti-ai raspuns singur. Stai numai in casa. Pai persoanele care au cu cine sa vorbeasca crezi ca stau in casa? Trebuie sa iesi, sa faci un sport, sa mergi la scoala sau la niste cursuri, la bazin, cluburi etc. Ia legatura cu persoanel cu care nu ai mai vorbit de ceva timp, daca nu exista incearca sa vorbesti cu cineva pe unde te duci. Nu iti iese din prima, dar odata to reusesti. Sigur, toate astea se pot doar daca nu iti ieste lene si sa te misti. Poate nu ajungi din prima la o fata. Iesi cu baietii, nu sti de unde sare iepurele. Ideea e sa faci orice numai sa fi activ. Si te rog, daca dupa o saptamana nu ai rezultate, sa nu incepi sa te plangi ca lucrurile astea nu vin cand bati tu din palme. Trezeste-te la realitate, lucrurile nu se fac stand in casa. Iti si dau un mic exercitiu. Gandeste-te la oricare persoana de succes, oricare. Ca are multe prietene, ca e bun la sport, ca e inteligent, orice persoana care iti place tie si are succes in viata. Acum, raspunde-ti singur la intrebare. Acea persoana sta majoritatea timpului in casa si pune intrebari pe TPU? Sper ca ai inteles.

| atentat31 a răspuns (pentru Ether):

Mdap. dar nu ma simt confortabil sa ies.

| atentat31 a răspuns:

straight face m-ai ajutat mersi man.

| atentat31 a răspuns:

Cu ce ii fac ma de ras