| X221X a întrebat:

de curând mi-au apărut bubițe mici și roșii pe capul penisului și as vrea sa stiu daca vor trece și dacă îmi va rămâne cicatrice și ce crema să folosesc și nu am făcut sex niciodată

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand mentinerea unei igiene perfecte reprezinta primul pas de urmat. Penisul trebuie spalat cel putin 1 data pe zi cu apa si sapun antibacterian. Dupa uscare/zvantare este indicat sa fie folosit o crema cu efect antibacterian/microbian cum ar fi unguentul Baneocin sau unguentul cu extract de galbenele. Nu prea exista motive de a ramane cicatrici dupa vindecare. Multa sanatate!

| X221X explică (pentru corbulalbrosu):

Îți mulțumesc foarte mult de răspunsul tău eu fac dus de 2 prin pe zi și îmi mențin​ igiena curata îți mulțumesc mult

| Andreisorescu a răspuns:

Si eu am astfel de bubite o sa te anunt cand merg la dermatolog ce mi-a prescris dar cel mai indicat e sa mergi tu da dermatolog

| X221X explică (pentru Andreisorescu):

Nam cum sa merg is in vacanta la o cunoștință și nu știu limba și ea lucrează 6 pe săptămână și duminică e închis sămi zici ce Tia zis și să intrebi dacă rămâne semn ok mă mult

| Cristina6665 a răspuns:

Roagă-te sa nu fi prins vreo boala de la vreuna