| X221X a întrebat:

De curând mi-au apărut bubițe mici și roșii pe capul penisului și parcă mi-au trecut dar acum au apărut mai multe decât erau și îmi mențin igiena curata cum sa scap de ele ce crema să folosesc și vreau să știu dacă semn o sămi rămână la dermatolog nu pot să mă duc mă aflu în altă țară și limba nu prea o știu am 15 ani și nu am făcut sex niciodată plzzz

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spala-te cu apa si sapun cel putin dimineata si seara si schimba chilotii.
Poarta numai chiloti de bumbac, pentru ca cei sintetici, mai ales cand sunt purtati pe aceste calduri, se incing si produc iritatii.
Evita sa te mai amsturbezi pana la disparitai completa a iritatiei.

| X221X explică (pentru Violleta2022):

În Italia sunt călduri mari și nu port chiloți sunt 39 40 de grade dus fac de 3 ori pe zi da de masturbat des fac și am o pata mare roșie de la aceste bubițe o sămi treacă și nu o sămi rămână semn

| Violleta2022 a răspuns (pentru X221X):

Adica umbli in fundul gol pe strada?
Ori porti pantaloni sintetici?
Pentru ca orice obiect de imbarcaminte sintetic se inchinge la caldurile alea si este nromal sa iti irite pielea.
Mai biine ai purta chiloti, ca-s de bumbac si sunt mai sanatosi, decat cine stie ce poliester de panataloni scurti care iti irita tot.
Masturbarea excesiva pe caldura asta, iarasi este iritanta. Ia o pauza 1-2 saptamani macar, pana te vindeci si mai cu masura, ca nu vei avea jucarie functionala, cand vei vrea in viitor sa ai sex cu o fata.

| X221X explică (pentru Violleta2022):

Ok

| ValentinGeorge a răspuns:

Am fost si eu in situatia ta, din cauza spalarii excesive cu un sapun iritant. incearca sapun pentru bebelusi si mai usor cu spalarile excesive. cel putin sfatul asta l-am primit eu de la dermatolog.

| X221X explică (pentru ValentinGeorge):

Ok da cicatrice Tia ramas