| unkindest123 a întrebat:

Deci am 13 ani si am o profa foarte buna de biologie, ceea ce la mine inseamna ca mereu o am sculata la ora ei. Acum cam 2 saptamani, m-a scos la tabla sa desenez ceva. Eu avand-o sculata, am cautat cateva scuze dar nu a mers si a trebuit sa ies la tabla, mai purtam si pantaloni de trening. Aproape toti colegii au ras de mine cand mi-au vazut erectia. Profa a vazut-o si ea si abia s-a abtinut sa nu rada. Cel mai rau e ca m-a tinut vreo 10 minute la tabla, timp in care colegii mei ori radeau ori se abtineau grav sa nu rada. Profa a facut si misto de mine un pic mai indirect dar in acelasi timp cat toti sa se prinda. Ce sa fac? Mai am 2 ani cu profa asta si nu stiu cum sa mai dau ochii cu colegii. Dati-mi va rog cateva pareri despre situatia asta si poate un sfat va rog.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Gîndeste te ca ai 13 ani, profa poate are 20 sau mai mult, ce sa vada ea la un puștan ca tine, iar faza cu erectia porneste din cap, in mintea ta sau declansat idei erotice cu privire la profesoara ta, si ea sigur de aceea te a scos la tablă sa faca misto de tine, dar pana la urmă tu esti cel care trebuie sa si controleze gindurile, cum se imbracă profa? Elegant? Provocator? Numai tu poti pune stop gindurilor erotice, tu singur ai zis ca mai ai inca 2 ani cu ea ca profesoară, ce o sa faci o sa sari pe ea?

| Violleta2022 a răspuns:

Poarta blugi ori o pereche de pantaloni normali si camasa sau bluza mai lunga, peste pantaloni si problema s-a rezolvat.

| aXy99 a răspuns:

Spune-le ca n-ai avut nicio erectie si ca asa o ai tu, mare.

| aXy99 a răspuns:

Cum sa ai erectie, frate? Daca renunti la scenariile inchipuite, vor disparea. Gandeste-te la colegii tai cum rad de tine si ti se va inmuia.

| deeeaqq a răspuns:

Nu te mai duce în pantaloni de trening.

| AdelaElena88 a răspuns:

Te inteleg oarecum, am trecut si eu printr un moment stanjenitor, si era multa lume de fata. Cel mai bine ar fi sa te comporti de parca nimic nu s ar fi intamplat, si daca cineva incearca sa iti aminteasca de momentul acela, spune i : habar nu am despre ce vorbesti, ai avut tu pareri; Nu stiu ce ati vazut voi de va abtineati sa nu radeti asa tare. O sa treaca, ai sa vezi :* Succes!

| unkindest123 explică (pentru AdelaElena88):

Cum sa ma comport de parca nimuc nu s-ar fi intamplat daca toti rad cand ma vad?

| Cosmin214 a răspuns:

Tinere iti inteleg supararea si vreau sa iti spun o experienta de-a mea din liceu la fel ca tine aveam o profa buna rau si m-a scos la tabla eram in treining si fara chiloti pe mine imagineazati reactia colegilor mei pentru ca era al naibi de vizibila problema mea dar nu m-am deranjat sa dau explicatii ori sa ma fac ca ploua pur si simplu mi-am asumat si chiar am fost multumit de mine si reactia corpului meu. sfat nu iti fie rusine ca ti se scoala e o reactie normala o problema ar fi daca nu s-ar mai scula crede-ma