| Emma1995 a întrebat:

deci am 14 ani(nu-s in 1995 dar asa am pus)si eu cu iubitul meu suntem de 9 luni impreuna ne sarutam normal dar el vrea french si eu nu vreau pentru ca nu stiu cum se saruta french din desene sau prin video nu inteleg...ati vrea sa-mi spuneti in scris/?

2 răspunsuri:
| Pyskiss a răspuns:

Cea mai buna solutiebig grin Inchide ochisorii lasate purtata de valwinkingNu exista teorie! Sarutul cu limba se face doar practic. Oricum partenerul/partenera nu isi va da seama daca stii sa saruti sau nuhappy Pe explicit te nasti cu darul asta daca ma intelegilaughing Si e un sentiment frumoshappyApp. aveti grija sa nu va muscatzi sau sa va inecati cu salivalaughing O sa iasa bine iti zic euhappyBafta:* sami spu`i dupa cum a fostsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mare chestielaughing. Cand va sarutati normal,el iti baga limba in gura fin si suav,nu ca un animal,si o bagi si u cum face el,dar nu in acelasi timp,asa putin, nu prea adanc, si nu o misti ca si cum te-ai juca de-a ceva ci doar putin.Nu e asa mare filozofie, doar in practica poti invata.