| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi place de o fata si ei ii place de mine dar nu stiu cum sa fac sa-i arat ca-mi place de ea...(fara chestii de genu:sms, tell sau sa pun pe altcineva sa-i spune) ok dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Invit-o undeva la un suc, film ce vrei tu si spune-i ce simti pentru ea, ofera-i o floare atunci cand te intalnesti cu ea

7 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

Spune-i cand sunteti singuri.

| xBlackDreamx a răspuns:

O inviti in oras si cand iesiti incerci sa o iei de mana, sa o iei in brate, ii spui ce simti pentru ea. happy Mult noroc!

| dragos9234 a răspuns:

Vad ca nu nu prea vrei sa faci nimic....invit-o undeva.

| CasaLocCo a răspuns:

In aceeasi situatie am fost si eu...Iti dau un sfat. Iati inima in dinti si spune-i ce simti.In cazul meu a fost prea tarziucrying
Nu trebuie sa iti fie rusine de raspuns pana la urma suntem barbati si exista extrem de multe fete pe acest pamant. Daca te v-a refuza nu esti tu de vina si gandeste ca ea nu te merita. Funda?

| Angelaaa a răspuns:

Stai in preajma ei, nu o lasa singura dar nici nu o sufoca. Conduo acasa de la scoala, propune-i sa iesiti, sa va plimbati. Ai grija cand are nevoie de ceva sa o poti ajuta tu, vezi ce ii place sa faca si faceti impreuna...si toate astea inseamna sa ii dai multa atentie. va intelege

| GeaninaSweet14 a răspuns:

Spune-i pur si simplu ce simti. Lasa-ti inima sa vorbeasca. Spune-i ceva de genul : Stii, am stat mult in preajma ta si mi-am dat seama ca esti tot ce imi doresc. Te descurci tu, dar cel mai important este cum ii spui... nu trebuie sa o faci intr-un mod prea siropos.
Funda?

| Cozma_Lenuta_1991 a răspuns:

Daca stii ca ea te place punete in vorba cu ea atunci cand e singura si dupa o saptamana spune-i ce simti si intreab-o si tu pe ea ce simte pentru tine!