| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,deci sa incep asa in timpul scolii a fost miss-mister boboc, eu cu inca un coleg l-am ajutat pe fratele acesta care a participat la miss la o pantomima care sa si castigat missul pe baza accesta, asa in fine alta e problema.o fata de la el din clasa a venit noua in scoala, na un pr de-al meu vroia sa se bage cu ea si intr-o seara am vorbit toti 3 in conferinta la telefon,prietenu meu ara tacut (emootionat) mie nu-mi mai tacea guralaughing,asa a doua zi am avut repetiti la casa de cultura pentru miss,ea acolo numai langa mine statea si a insistat sa facem poze, si cand era pe sceana pentru a repeta numai in ochi mei se uita nu-si lua ochi de pe mine, asta sa inamplat toate 3 zilele de repetitie..in seara cand a fost missu la fel pe scena eu eram in public asteptam sa vina randul meu numai in ochi mei se uita nu-si lua ochi de pe mine, eu nu i-am dat importanta deoarece vroia sa se bage pr asta cu ea si de fapt mie nici nu-mi place desi e super frumoasa, apropo ea are si prieten...acum nici nu ma mai baga in seama... ce parere avetilaughing?

3 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Lasati-o in pace, caci nici ea nu stie ce e de capul ei.Nu mai insistati sa se combine cu cine nu vrea, daca nu vrea.
Mult noroc!

| xZIonutZx a răspuns:

ISIXNIKA,cred ca nu ai inteles ce am zis eu acolo...

| xZIonutZx a răspuns:

Mai astept pareri