| BlairArnsberg a întrebat:

)) Duminica aceasta implinesc o luna de cind ma intilnesc cu un baiat, si habar nu am ce iash putea darui.
Ash vrea idei de la voi, va rog mult sa ma ajutati )) :**

13 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu ii iei nimic! e prea devrme abia va cunoasteti(chiar daca tu ai impresia ca o luna inseamna mult timp, nu e asa). deci, nu trebuie sa ii iei nimichappy PS: nu asculta ce zic cei dinaintea mea.cum sa te culci cu el dupa o luna? ok, zic asta in cazul in care esti o fata cuminte. daca nu. faci ce vrei! baftahappy

| UbexFlo a răspuns:

Sa moara mama, daca as scrie eu in halul asta nu mi-ar accepta intrebarea.angry

| Amelya02 a răspuns:

Nu-i lua nimic, eventual el nici nu o sa-si aminteasca de aceasta zi!

| 354 a răspuns:

Buna. Eu zic sa nu ii daruiesti nimic,,,,, nu esti obligata chiar daca ati facut o luna, parerea mea este ca baiatul ar trebui sa faca un cadou prietenei sale nu fata! acum depinde de tine daca tu tii neaparat sa ii faci un cadou .....ai putea sa ii dai o inimioara big grin

| Anndddra a răspuns:

Fato trezeste-telaughing eu am 8 luni si ceva..si nu ne-am facut cadourilaughing decat un inel(mie) si o bratara(lui)winking relatia se bazeaza pe iubire nu pe cadouri. Noi de fiecare data cand ne vedem mergem la suclaughing aproape de fiecare data. Cadoul lui sunt eu.iar cadoul meu e el..ne ajungewinking

| Hirako a răspuns:

De ce i-ai darui ceva? O relatie se bazeaza pe iubire si intelegere, nu pe cadouri lunarewinking

| RetardedRacoons a răspuns:

O prietena noua.

| Ina93 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa nu ii daruesti nimic ca parca nu aveti atata timp de cand stai impreuna e doar o luna 1. daca era un an mai ziceam

| BlairArnsberg explică:

Amelya02 : daca prietenul tau nushi aduce aminte de aniversarile voastre, nu inseamna ca toti sunt ca elwinking

| Anndddra a răspuns (pentru BlairArnsberg):

Dar stai putinlaughingvoi sunteti de o luna, de unde sti ca el o sa`si aminteasca>

| shadow1250 a răspuns:

Hirako are dreptate, dar ar trebui sa-i dai si ceva cam in genu lui..intelegi tu..Bafta!

| Catalin_Gabriel_Apetroae_1998 a răspuns:

Un prezervativ?!laughing

| iulydulcica a răspuns:

Eu implinesc 3 luni vinerea asta. Poate un preloc in forma de inima si pe spate sa va scrie numele