| alexanonimu a întrebat:

dupa cate acte sexuale ai o viata sexuala normala, adica fara ejaculari precoce, fara sa.ti moara la intrate sau sa fie semi sculata si sa nu poti face nimic cu ea, mentionez ca am 17 ani si prima data a fost k doar ca am ejaculat repede a doua oara m.am lungit jum de ora cu ea sculata si cand sa pun prezervativu nu mai aveam pe ce pune praf leguma, si apoi ultimu nu s-a sculat deloc ma rog era dar foarte putin, deci ce.i de facut, problema medicala sau rabdare, dau funda ce vreti voi!

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Cu mult exercitiu se rezolva, depinde de fiecare in parte.nu exista o data anume

| mihai69 a răspuns:

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Am mai spus si in alte mesaje ca eu personal consider un rau necesar aceste prezervative.
De ce rau?
Pentru ca am intalnit cazuri de foarte multi baieti(ba chiar am intampinat si eu probleme uneori-nu mi-e jena sa recunoasc pentru ca stiu ca e un site in care ne ajutam si lasam glumele si ironiile pentru alta data) dupa ce-si puneam prezervativul se termina totul.
Si culmea ca inainte de a pune prezervativul e totul super ok.
De atunci cand patisem si eu pozna asta ma dau numai pe prezervative largi care sa nu ma mai stranga prea tare si sa impiedice circulatia sangelui.
De fapt atunci cand exista erectie e sange ce se aduna in penis stii?
Ori o circulatie proasta(de aici si vorba ca tutunul duce la impotenta pentru ca reduce circulatia sangvina) va avea ca rezultat ce ai patit tu si multi baieti.
Din punct de vedere fizic te sfatuiesc prieteneste sa:
-renunti la tigara;
-sa renunti la mancarea proasta;
-incepi sa faci miscare;
-sa dormi noptile;
-etc.

Din punct de vedere psihic iti sugerez sa te linistesti pentru ca sunt diversi factori ce duc la ceea ce ai patit:
-frica de a fi prinsi;
-era prea frig in camera(sa stii ca si asta e un motiv);
-frica de a nu-ti satisface partenera,sa de a nu te ridica la nivelul ei;
-frici din trecut,conceptii impuse de ai tai,etc;
Sunt multi factori.
Tot ce trebuie sa faci e sa fii mai atent la organismul tau si sa exersezi happy
Pofta vine mancand.
Nu trebuie acum sa te sperii sau sa te alarmezi.
N-ai nici o problema medicala fii linistit.
Sport, odihna, mancare de calitate, fara tutun si multa exersare happy
Nu cu mai multe, doar cu prietena ta.Una e sa fii intr-o relatie si sa va ajutati amandoi sa treceti peste probleme si una e sa o frigi din floare in floare.Adica sper sa ma intelegi unde vreau sa ajung.
Bafta!

| smartyx a răspuns:

Nu exista un anumit numar de acte sexuale. Pur si simplu trebuie sa capeti mult mai multa incredere in tine si trebuie sa incetezi sa te mai gandesti la asta. Cu catvei fi mai relaxat cu atat vei vedea ca problema dispare de la sine.