| misumisu123 a întrebat:

Acum intr.o seara m.am culcat cu o fata. partea nasoala a fost ca nu prea am avut erectie, sa zic ca a fost `sculata` cam 70%. tin sa precizez ca fata a fost `buna`, nu de aia urata, ca atunci ziceam ca de aia nu s.a `sculat`. din ce motiv mi s.a intamplat?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu ti s-a sculat din cauza ca inainte de a face sex cu fata aceea, te-ai labarit si ti-ai pierdut toata vlaga.

| SkyPilot a răspuns:

Pot fi multe motive. Oboseala, stress, o boala, o baie prea fierbinte inainte sunt doar cateva. Daca se repeta, ar trebui sa discuti cu un doctor.

| peperonies a răspuns:

Cred ca iti plac baietii.

| DarthRevan a răspuns:

Daca te masturbezi mult, afecteaza partea erectibila, si e o parte a dezavantajului. Daca o faci o perioada lunga.