| SdioneL a întrebat:

Dupa ce am facut treaba mica, am frecat pret de cateva secunde penisul si a curs un lichid alb din el, nu stiu ce este, este lipicios apropo. Va rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai mai putin de 14 ani (+/- 1 an) in acel caz este posibil sa fie vorba de lichidul preejaculator care incepe sa fie produs de cele 2 glande bulbouretrale din organismul baietilor cu putin timp inainte de a fi produsa prima cantitate de sperma autentica.
Daca ai varsta de circa 14 ani sau putin mai mult, atunci in acel caz exista posibilitatea ca glandele aparatului tau reproducator (vezicula seminala, prostata si testiculele) sa se fi maturizat si sa-si fi inceput activitatea lor de a produce lichidul spermatic. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Lichidul de care vorbesti esti lichidul preejaculator(prespermatic)

| Sofer a răspuns:

Lichid preejeculator.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Vezi că aia e maioneză și dacă află cineva nu va fi bine