| danutu2001 a întrebat:

E Crăciunul am 17 ani si as vrea i fac cadou iubitei mele. Ea are 15 ani. Ce cadou sa iau? N am idei... Ce as putea sa i iau dar sa i placa mult?

Răspuns Câştigător
| GaZa1994 a răspuns:

Cred ca asta e ceva ce nu am mai auzit niciodată... E atât de nearanjata? Ma gândesc ca ceva care sa poarte mereu si e primit de la tine, o sa ii placa atata timp cat e cu tine, nu? Eu la 13 ani am primit lănțișor de aur de la prietenul meu (cumpărat de parintii lui) si mi-a plăcut la nebunie numai ca l-am primit de la el.

3 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Mergi la cofetărie și comandă un tort cu dedicație.

| GaZa1994 a răspuns:

Buna! Cu un lănțișor de argint, nu ai putea greșii si in plus fetelor le plac bijuteriile. De asemenea, nu cred ca e chiar atât de scump.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru GaZa1994):

Dacă nu-i plac bijuteriile?