| Kataklysm a întrebat:

E normal ca la 12 ani sa iti iasa sperma, cand te masturbezi?
Nu este lichid preejaculator, e sperma.(Cred, este un lichid ce are compozitie mai de crema, budinca, sau cam asa ceva, si e alb.)
Sunt foarte bine dezvoltat big grin.
Deci e normal sau nu? Si daca da de ce?
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Arhanghel a răspuns:

E normal sa te masturbezi, dar in cantitati mici cum ar fi 1 data pe luna.altfel cand vei fi mare partida ta de sex cu alta fata nu va duta decat 10-15 minute.si in legatura su sperma nu iti face griji.nu e nimic de speriat

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 12 ani nu e normal sa te masturbezi. Restul nu mai conteaza.

| mgtow a răspuns:

Da asa e varsta cand la majoritatea baietiilor le iese sperma.

| Papusik a răspuns:

Budinca?

Budinca e mai delicioasa.

| Kalyn a răspuns:

Pai baietii devin activi sexual de la varsta de 11-12 ani deci e perfect normal...incepi sa cresti mai baiete.

| andrei a răspuns:

Gusta!

Tu la 12 ani sa stai si sa citesti ceva asta faci.

| paulthegame a răspuns:

Oau! zau! bau! la 12 te masturbezi? asta e de rau ba! oricum, da e normal e sperma labare laughing

| andrei213 a răspuns:

Lasati ma baiatu in pace ce e vina noastra ca el e cretin si *** si punde intrebari idioate du-te dracu si fa laba la un film pornowinkinglaughinghee heerolling on the floor

| CynicalCunt a răspuns:

Bagatiai penisu in ma'ta! nu mai mananc budinca in viata meastraight face

| Pinkyyy;x a răspuns:

Este destul de normal, mai ales ca ai mentionat ca esti si foarte dezvoltat...se produc anumite schimbari in corpul tau, iar hormonii sunt pe vallaughing.si apropo dc te masturbezi de la varsta asta?waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si budinca ce aroma are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ati citit regulamentul TPU, va rog sa il si respectati!
Fara sa jigniti sau sa av amuzati pe seama personajului.
Noi nu judecam oamenii ci intrebarile.
Numai bine!

| Stefan_Anda_1999 a răspuns:

Iiuu doamne, vorbesti serios budinca ce **** nu mai mananc asa ceva in viata mea serios mai incales de aia alba uh nu ai alta treaba de facut? La 12 ani nu mi se pare ceva normal.uff doamneeu zic sa te calmezi nu este de varsta ta asa intrebari

| hapericon a răspuns:

Auzi la el budinca.
Gusta ia vezi edulce HA HA HA.))=

| Andrey_8637 a răspuns:

Yo am de la 10 ani sperma

| claudiaxxx a răspuns:

Da cum sa nu fie normal