| anonim_4396 a întrebat:

E o întrebare special pentru fete, insa mai intima. Cu ce va epilati in zona "intima"? Rog seriozitate

6 răspunsuri:
| buburuza0111 a răspuns:

Cu ferestrau pentru fier

| corbulalbrosu a răspuns:

Oare nu este mai apetisanta o pasarica tunsa scurt, cu freza frumos aranjata pe margi? Mai ganditi-va fetelor inainte de a va transforma pasarica mult dorita in ceva anost, neatractiv fara personalitate.

| Neo12 a răspuns:

Cu big de la Gilette, mi se pare ok şi rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu big Gillete sau cu crema depilatoare pentru zona inghinala happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apa cu zahar

| Oprea_Adrian_2000 a răspuns:

Nu sunt fata dar din cate ma pricep exista o ceara speciala pentru epilator. o ceara mai fina care te scapa de parul nedorit. sau cred ca poti sa incerci si cu un gillete foarte performant sau electric ori cu un epilator normal cu pensete, fara ceara