| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Intrebare pentru fete.Voi cu ce va epilati in zona intima? Fundaa

Răspuns Câştigător
| RebecCa11 a răspuns:

Paii eu sincer cel mai mult folosesc big-urile, nu pot sa zic ca ma irit sau creste repede. Am facut o diferenta intre crema si big si n-am gasit nici una laughing. Iti dau un sfat daca vrei sa incerci cu big-ul, sa nu te faci pe uscat pentru ca o sa iti apara niste bubite big grin, cel mai indicat este cand faci dus cu apa si gel special pentru zone intime sau gel de dus. big grin

1 răspuns:
| Etelca a răspuns:

Eu folosesc lama de ras si niste spuma de ras..cu ceara eu sincer nu as incerca, pentru ca mie imi venea sa plang cand m-am facut la axila cu ceara, dar zona intima e si mai sensibila. Poti folosi si crema depilatoare daca ti-e frica ca te tai.Bafta!