| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Ea vrea sa fie cu mine, dar si eu cu ea. Fiind baiat as vrea eu sa fac primul pas, dar nu stiu cum.
Mai vreau un sfat. despre saruturiwinking Cum s-o sarut normal, nu frantuzesc sau ceva de genuhappy

Răspuns Câştigător
| AlinxD1 a răspuns:

Vorbeste cu ea, invit-o in oras, spune-i vorbe dulci.Cat despre sarut, dupa ce ii atingi buzele totul vine de la sine

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Invit-o undeva, du-te cu un buchetel de flori micut, plateste tu consumatia la final sarut-o.Stai linistit in momentul cand ii vei atinge buzele, vei sti ce sa faci in continuare.Nu te panica!

| neutrino a răspuns:

Daca doresti cu adevarat sa o surprinzi, experimenteaza sarutul polonez!

| Azµre a răspuns:

Simplu, intră cu ea în vorbă, invit-o în oraș, petrece timp cu ea numai așa o poți face să te placă.

| Thextruexme a răspuns:

Spartul ghetii este mai nasol daca nu ai tupeu maxim -.-' cel mai simplu este sa o inviti la un film si in timpul filmului scoti o floricica sau ceva dragut pe care sa nu o fii vazut inainte de film o dai si o pupi pur si simplu e intuneric si romantic..noroc.

| CrazyStuff a răspuns:

Vorbeste cu ea mai mult. Incearca sa ii arati ca tii la ea si sigur o sa fiti impreuna. Cat despre sarut, totul vine de la sine.winking