| Gabriel_Marius_2000 a întrebat:

este o fata de care îmi place si întrebarea me este cum sa o invit la o plimbare fara sa refuze?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-ti poate garanta nimeni!
Dar daca esti dragut, te imbraci frumos si te duci la ea cu o floare sua o ciocolata si-i spui ca o placi si vrei sa fie prietena ta, s-ar putea sa fii acceptat!

| corbulalbrosu a răspuns:

Findca nu poti anticipa care poate fi rectia si comportamentul persoanei vizate singura posibilitate certa/sigura de a afla parerea in privinta legarii unei prietenii este adresarea directa a intrebarii "magice". Esti dispusa/de acord/amabila sa accepti prietenia/compania mea si invitatia... bla, bla, bla. Urmarea o vei afla doar daca vei avea acel minim curaj de a o aborda in mod direct, fara ocolisuri sau alte tertipuri insa pe cat posibil cat mai tandru, eventualsi si beneficiind si de existenta unui fir de floare. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| happyANDsad a răspuns:

Ai nevoie de 3 lucruri...
1. Jucarie mare de plus nu un urs ci ceva mai mic
2. flori
3. Vrei sa iesi cu mine in oras.
Stiu ca pare scump dar daca vrei sa nu refuze...succes :-)

| Martadelivery a răspuns:

Te duci spre ea si ii spui: " Buna, ai vrea sa iesi cu mine in parc? " Sau unde vrei tu sa iesi cu ea si ii oferi un trandafir, dar imbracate special, nu te da cu mult parfum/spray