| AluneKonfiate a întrebat:

Cum as putea sa o invit pe fata de care îmi place la o plimbare, doar noi doi? (sunt puțin timid)

Răspuns Câştigător
| Wargasm a răspuns:

Știi sigur că-i plac plimbările. Că dac-o inviți la un lucru care nu-i face plăcere e ca nuca-n perete. Dacă știi că-i plac încerci cu: "Bună X, mi-ar plăcea să-ți spun câte ceva despre mine, mergi la o plimbare în parc mâine pe la ora xx" Vezi cum alegi ora să nu dai impresia că vrei s-o înghesui în vreun boschet. Și fi zâmbitor când îi adresezi propunerea. Dacă nu ești zâmbitor tot ce e posibil să i se pară suspect, dacă ești prea zâmbitor s-ar putea să creadă că o iei la mișto.

4 răspunsuri:
| kavasaki99 a răspuns:

O intrebi daca vrea sa iasă cu tine la un ceai ca e frig afara

| CiocanN a răspuns:

Simplu. Pui la punct un mesaj si i-l trimiti sau intri in discurie cu ea si o intrebi. Daca nu ii zici, pierzi tot. Invit-o ca nu te mananca.

| ZappyTV7 a răspuns:

Ii zici ca daca iese cu tine ii dai cont de metin 2 alaska! =D

| hiuna10 a răspuns:

Destul de simplu...
poti sa scrii o scrisoare, si sa o trimiti prin intermediul altei prietene de a ei!
sau la fel o scrisoare...si sa o bagi in geanta ei fara ca ea sa nu te vada!
sau pur si simplu ii spui ca o placi...si ca vrei sa iesi cu ea!