| WeAreTheWorld a întrebat:

Salut TPU,Este o intrebare cam ciudata dar as dori sa nu se faca misto sau altceva,daca faceti mistouri mai bine nu raspundeti.itnrebarea este:Cum sa sarut?Este primul sarut intre noi2 asa ca vreau ceva special?Cel mai bun raspund primeste funda.Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Nu e o intrebare deloc ciudata,nimeni nu s-a nascut sarutand,de obicei cand saruti lucrurile vin de la sine,nu trebuie sa iti propui anumiti pasi,lasate dusa de val,nu vad ce ai putea sa faci ceva special in a saruta,nu stiu incepe si tu sa ii saruti buza de jos, adica in sensul de a o prinde usor, vezi sa nu exagerezilaughing
fii pasionala demonstreazai ca iti pasa si pui suflet.

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmm te duci il tragi de tricou, camasa sau ce are el, te apropi de el, ai grija sa nu o rupi,hee hee) apoi deschizi buzitzele, si il sarutzi, km asta o sa faca si el, tootul vine de la sine tongue succes

| Syaaa a răspuns:

Sarutul normal e simplu. El vine de la sinehappy dar daca tot e prima oara n'ar fi mai frumos sa experimentati un French Kiss?smug Daca te incanta mai mult ideea asta uite pasii:
Ii deschizi gura partenerei/partenerului, ii introduci limba in gura (fara sa vomite) adica putin si te joci cu limba ei/lui. Pentru senzatii mai frumoase inchide ochii.
smugSucces:*~!

| Whitecore a răspuns:

Pai...ai putea sa mergi la un film romantic si in timpul unui sarut sa-l iei de mana si sa-l saruti sau in parc la un apus de soare daca esti fata te ia el in brate sa invers daca esti baiat si va sarutati, simplu