| Anonimus97 a întrebat:

! Eu am 14 ani si sunt cu o fata de 17 ani, sunt de vreo 2 luni cu ea. Azi cand ne-am intalnit ea mi-a spus daca vreau sa vin la ea dupa scoala sa facem sex. Si nu stiu ce sa fac.Cine ma ajuta are funda

Răspuns Câştigător
| marescostin a răspuns:

Pai si nu vrei? daca simti ca vrei fa-o

4 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Pai iti spun eu ce sa faci! sa inveti sa scrii corect romaneste! succes!

| miaonici a răspuns:

Du-te zburand :p; P ...nu stiu ce mai astepti

| Mikiass a răspuns:

Ma invata SA SCRII corect: "sunt de vreo 2 luni cu ia." NU se scrie ia ci ea daca nu stiai;;; "vreau sa fin la ia dupa scoala " fin cred ca ai vrut sa zici vin si din nou ia din asta rezulta clar ca stai prost tare cu romana.

| SilentScream a răspuns:

Cumpara Durex.