| cristinica96 a întrebat:

deja am observat de cateva luni ca nu pot sa adorm. Deci stau in pat cu ochii deschisi sau inchisi ore, deja nici nu mai stiu ce sa fac.Cine ma ajuta?

5 răspunsuri:
| andreeapss a răspuns:

Inainte sa te culci du-te la baie si spalate cu apa calda pe maini si apoi pune mainile pe ochii si stai cam 30 de secunde asa... apoi ai sa vezi ca o sa te simti mai adormita un pic dupa te duci si te bagi in pat...asculta niste muzica care sa te calmeze si poti sa bei inainte de culcare lapte cu miere si scortisoara te va linistiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreeapss):

Andreeapss are dreptate!

| Sonniiaa a răspuns:

Poate esti stresata si din cauza asta nu poti dormi.

| cristinica96 explică:

Poate Soniia are derptate! sunt prea stresata.

| cristinica96 explică:

Mmmmmmmm noaptea aceasta am dormit cu o ora mai mult big grin
a fost insa ceva mai relaxant, deoarece am aprins o luminita.