| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

eu am o prietena si ne cunoastem de 8 ani. Iar eu nu stiu cum sa o sarut sad. Cum pot sa o sarut?

Răspuns Câştigător
| CrazySoursD a răspuns:

Pai daca ti-e rusine, o intrebi daca poti sa o saruti.Si ea sigur va face o fata uimita, se va inrosii, chestii d-astea. Apoi iti pui buzele pe buzele ei si cam atat pentru moment.E bine sa incepi usor, ca nu va grabeste nimeni. Apoi pupici cat mai des si in cele din urma, dupa vreo zi-2 va tineti mai mult buzele lipite si le miscati, cum ati mai vazut.Nu e deloc complicat, o sa te descurci cu siguranta, nici n-ai nevoie sa-ti urez bafta!

7 răspunsuri:
| AmeMiss a răspuns:

Cand sunteti singuri o iei de mana, o privesti in ochi si o saruti! Scurt, direct happy dupa asta te descurci tu

| iam2good2u a răspuns:

Cu gura

| karinyyyyy a răspuns:

Sa fiti singuri, sa se simta chimia dintre voi priveste-o in ochi si apoi totul va veni de la sine.

| sosoSoryn a răspuns:

Ai o prietena de 8 ani si nu ai tzukato eu in opt ani o si futeam de1000 de ori

| loudresnone a răspuns:

Singura ta dorinta este sarutul..sau o relatie cu ea.
daca doresti doar sa o saruti roaga niste prieteni mai buni sa te provoace la adevar sau provocare.
daca vrei o relatie..singurul lucru care trebuie facut este sinceritatea, ori risti ori nu castigi. spune-i ce simti si asculta sentimentele ei,

| Bebe_Voicu_1997 a răspuns:

Ai o prietena de 8 ani si tu cati ani ai, 10?! straight face

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru Bebe_Voicu_1997):

Am 10 ani si are tot 10. Ne-am cunoscut la 2 ani.