| Borsec56 a întrebat:

Eu si cu o foarte buna prietena ne placem reciproc, am vorbit acest lucru, si amandoi ne-am gandit sa fim impreuna dar eu, nu am vrut la acel moment sa stricam prietenia. In acest moment, inca ne placem si m-am gandit sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, doar ca nu stiu cum, daca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu o întreba, sigur nu ar şti ce să îţi răspundă.
La momentul potrivit, ia-o prin surprindere, dacă îţi răspunde, atunci ai înţeles ideea.
Şi mă refeream să o săruţi.
Cu siguranţă nu o să se supere.
O să iasă ceva frumos happy

| neutrino a răspuns:

Sunt sigur ca prietenei tale i-ar placea sa auda de la tine ceea ce ne-ai spus noua. Poate ca si ea asteapta ca tu sa faci primul pas. Sau poate ca nu, dar sigur nu o va deranja si are sa fie bucuroasa. Bafta!