| Borsec56 a întrebat:

Eu si cu o foarte buna prietena ne placem reciproc, am vorbit acest lucru si amandoi ne-am gandit sa fim impreuna dar eu nu am vrut la acel moment sa stricam prietenia. In acest moment inca ne placem si m-am gandit sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, doar ca nu stiu cum, daca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? Multumesc!

1 răspuns:
| ksuper31 a răspuns:

Frate,du-te la ea spune-i drept: "hei...stii,m-am gandit foarte bine si vreeam sa-ti spun ca inca te plac si ma intrebam daca sentimentul este reciproc".Fii barbat, ce dracu?!
P.S: Curaj, bro!
P.S2: Suna-ma pe skype =].