| Gg7181819463 a întrebat:

Salut TPU, ieri am facut sex cu iubita mea si cand am scos aveam un lichid pe penis si mirosea exact ca sperma, am sters penisul si am continuat. Dupa un timp mi-am dat drumul, am asteptat, am urinat si am continuat. Mentionez faptul ca ii trecuse menstruatia de o zi doua, si am observat ca aveam sange pe penis, deoarece am dezvirginat-o. Sunt sanse sa fie gravida dupa ce a curs si sange?

Răspuns Câştigător
| LaYeR a răspuns:

Probabil ca acel lichid sa fie lichid preejaculator daca avea o consistenta apoasa si aproape incolor, acel lichid transporta spermatozoizi si o poate lasa insarcinata pe prietena ta, greu dar nu imposibil. Spune-i sa faca un test de sarcina si eventual sa il repete la ceva timp. Pe viitor incearca sa te protejezi, foloseste un prezervativ, cum a spus si altcineva aici, poti sa iei boli cu transmitere sexuala, desi este putin probabil daca prietena ta nu a mai avut contact cu altcineva. Nu te speria si abordeaza problema cu calm si maturitate, solutii sunt si nu e un capat de lume.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Destul de mari. Si nu de la sange ci de la lipsa protectiei.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca sunt sanse sa ramana gravida, odata ce ai facut sex neprotejat cu ea si chiar ai avut partide multiple.

Din pacate, noi nu stim nimic despre fata, nestiind ce tip de ciclu are, la cate zile se succede samd.

Banuiesc ca vreti un copilas, odata ce ai ignorat total protectia.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| FindMyName a răspuns:

Nu sună tocmai bine.
Sângele da, poate fi de la dezvirginare, dar treaba cu sperma, degeaba te-ai șters tu, ca in țeavă(in penis) tot aveai spermă și sigur câteva picături ar fi putut sa îi intre în vagin. Și presupun că nu ai făcut sex protejat, atunci poți avea și boli cu transmitere sexuala. Aici ai mai scris ca:
,, cand am scos aveam un lichid pe penis si mirosea exact ca sperma ". De unde știi că nu era chiar sperma? Și dacă deja ai scos penisul cu spermă pe el, probabil sigur ai dat și în ea...

Mai bine să facă un test de sarcină după 21 de zile de la contact și veți vedea ce minune va fi, dacă va fi. Iar de altă dată, să folosiți prezervativul happy

| VadimIvanov a răspuns:

Mai bine face un test de sarcină, așa află dacă e însărcinată sau nu.

| FloreaOvidiuAdrian a răspuns:

De ce faci sex cu iubita? Nu stii ca nu e voie? Casatoreste-te si fa sex cu sotia. De aia sunt atatia copii lasati de izbeliste.

| FlorOvidiu a răspuns:

Sugi cariciul si tu si prietena.

| Gg7181819463 explică (pentru FlorOvidiu):

Bai milogule nu ti a cerut nimeni parerea.