| lambodoors a întrebat:

Ieri am fost cu o colega in parc si dupa ceva timp in care ne plictiseam am decis sa jucam adevar sau provocare, folosind numai provocari, iar provocarile constand in pupici sau saruturi. La primul pupic pe buze, m-am excitat foarte usor. Dupa ce a mai trecut ceva timp am dat provocare sa ne sarutam timp de 10 secunde, timp in care mam excitat foarte tare, tinandu-i mana si pe fese. As vrea sa stiu daca este normal sa ma excit asa de repede, si totodata as vrea sa stiu cam ce fel de reactie ar putea sa aiba daca ar simti sau ar vedea, pentru ca este foarte observabil. laughing Vreau raspunsuri sincere, fara glume sau altceva. P.S: Am 15 ani, fac 16 in iulie.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te nelinisteste faptul ca esti sanatos si functionezi fiziologic?
Pentru ca asta ti se intampla,esti in dezvoltare,hormonii si-au inceput dansul nebun in organismul tau si ideea de sex iti bubuie in creier la fel de ritmic precum bataile inimii.
Ar trebui sa te nelinistesti daca nu ti s-ar intampla asa ceva,sa stii,din povestea ta nu reiese decat ca functionezi perfect normal!
Doar sa ai grija sa nu se vada "entuziasmul" tau,ca sa nu pui pe nimeni intr-o situatie jenanta, nici pe tine, nici pe cei(cele) din jur!
Pentru ca reactia lor nu va fi una pozitiva, risti sa fii luat in ras sau mai rau.
Deci, fii discret!

| Azµre a răspuns:

E normal, nu va băga nimeni de seamă!

| Oana92 a răspuns:

Da, e foarte normal sa se intample asta.

| Jackul336 a răspuns:

Esti baiat sau fata?

| Sorinacio a răspuns:

E normala chestia.

| edyBit a răspuns:

Da ma inseamna ca esti virgin sau ca tipa e superrrr buna laughing

| oppyo a răspuns:

Da mah este.o sa se panicheze, iar u nu vei avea curajul sa-i spui ca o placi si ca te excita.

| toredo a răspuns:

Ai foarte multa grija ca prietena ta sa fie cu adevarat o prietena buna si sa nu te barfeasca pe la scoala sau in cercul vostru de prieteni. Cat despre excitatiile tale stai calma si nu incerca sa sari calu