| gennosuke99 a întrebat:

Am 15 ani si voiam sa va intreb ceva... deci : Acum cateva zile am fost la o prietena acasa sa invatam... am invatat in jur de 1 ora si dupa aia am zis sa jucam adevar sau provocare de pe o aplicatie android. multe provocari (la super dirty) in care trebuia sa o pipai, sa ii ating sanii, sa o vad in sutien, sa ne sarutam, etc. oricum. pana la urma eu i-am zis ca o plac, ea mi-a zis ca ne place ne-am bagat impreuna si apoi cand am ajuns acasa sa fac un dus.eram "ud" (ca sa zic asa), imi dadusem drumul, desi in timp ce faceam provocarile nu eram. e normal sau nu?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Da,este normal. Poate atunci nu ai simtit nevoia iar acasa, cand ti-a ramas gandul la ceea ce ti s-a intamplat, nu ai mai putut rezista.

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ahahah e ceva.Vezi ca sunt unii care in momentu in care isi tin Pritena in brate au parte de asta-nu vrei sa stii cum e! Sa vezi cum iti sta cu fundu direct peste cocosel in brate.Ce am mai lesinat de ras odata cu un amic dar a fost tare amuzant.Ma oricum nu o sa se supere daca te vede ca iti dai drumu si de fata cu ea -o sa ai placa ca te poate face laughing. Chiar daca initial ea spune, nu ce aiurea si bleahh-in mintea ei o sa isi spuna iti dai seama cum arat daca asta si-a dat drumu numai daca m-a tinut in brate!

| gennosuke99 explică (pentru Danysan):

Frate... i-am atins sanii... sarutat-o pe gat. etc. deci de asta intrebam daca e normal. De la o imbratisare iti dai seama ca ar fi prea culmea daca mi-as da drumul laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Maskeried a răspuns:

Da. E complet normal frate. Si eu am chestia asta cu prietena mea. Outele reactioneaza mai greu. Dificil pana iti dai drumul. Stai calm. E normal.