| andreibaros a întrebat:

imi acordati 5 min sa citit povestea mea va rog mult? imi place de o fata care e a 7-a si eu tot a 7-a, mai exact o iubesc si nu exagerez... aseara la o petrecere am invitato la dans am vb mai multe chestii i-am zis ca e frumoasa in seara asta etc. apoi cand am vnt acasa am intrebat-o pe o kolega de a ei daca i-a placut acelei fete sa danseze cu mine si ia a zis ca a intrebat-o si a zis "neah"...eu am incercat de mai multe ori sa vb cu ea dar. e de treaba dar parca nu stiu ce sa fac. va rog puteti sa imi dati o idee ce sa fac sa ma fac suparat sau nu stiu. va rog pe aceasta fata chiar o iubesc mult si poate o sa ziceti ca las ca inca esti a 7-a si mai sunt multe fete dar imaginativa si voi daca ati putea sa va inchipuiti ca veti fii cu alta fata nu cu fata iubita! mersi muult:* funda

Răspuns Câştigător
| anamariaiuliana a răspuns:

Deci sunt fata big grin si daca are fi sa-mi se intample cv de genu cu un baiat mi-ar place ca acel baiat sa imi dov ca ma iubeste nu stiu prin niste gesturi mumoase da nu din astea cu flori. totusi da nu stiu prin vb frumos prin faptul ca ma apara de cineva imi da de inteles ca sunt importanta pentru el si sa-mi spui in fata ca ma placi nu pe ocolite eu tiam spus ce imi place mie ca fata mai departe.
BFTlaughing

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

De ce sa te prefaci suparat? cel mai bine, du-te fraet la ea si spune-i clar si concis: ca tii foarte mult la ea si macar daca ti-ar acorda o sansa si gata. iesi cu ea in oras, suc happy
Bafta

| aaalexutza a răspuns:

Dragul meu : incearca sa deveniti prieteni apoi totul va decurge de la sine. si poate a mintit-o pe colega ei pentru a nu sti ca te place deci nu te lasa descurajat lupta si o vei castiga smug funda?

| tibimania a răspuns:

Nu te place stiu din experienta

| andreibaros explică (pentru tibimania):

Ce mai incurajat...

| Ale18 a răspuns:

De ce sa te faci suparat? nu. incearca sa-i areti ca ti la ea, apar-o daca ai ocaziahee heelaughing si intreab-o daca ai o sansa cu eahappySuccesthumbs up