| MariusPatis589 a întrebat:

Îmi cam place de ceva timp de o fata... Am iesit de vreo doua ori cu ea si cu niate prieteni/pretene si a inceput sa imi placa... Dar cand incerc sa vorbesc cu ea sa iesim prin oras sau sa îi spun ca o cam plac sau ca o simpatizez sau ceva de genul, efectiv ma blochez si nu stiu ce sa fac sad Sunt o persoana putin(adica foarte) timida si nu stiu cum ar reactiona ea. Adica imi este ca dupa nu mai vorbeste cu mine sau ca o sa fiu dezamagit de raspunsul ei... Are cineva vreun sfat si pentru mine?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Mai astapta pana cand se va gasi un baiat si pentru ea si atunci problema se va rezolva: nu va mai fi cazul sa-ti fie teama. Un baiat trebuie sa-si asume si riscul.