| nickolas a întrebat:

imi place de o fata.Anul trecut ei ii placea de mine. Iar eu nu o puteam suporta. Insa de la un timp am inceput sa o inteleg.Nu demult am fost schimbati in aceiasi banca si zilnic ne certam apoi ne impacam.Ne lovim(in gluma), ne scriem unul altuia pe banca la lectie tipam unul la altul.intr-un cuvint nu ne putem suporta.nu inteleg de ce insa ne trage unul spre altul.cred ca si ei ii place de mine, dar nu sint sigur.As vrea sa ne putem intilni.Cum credeti asa ceva e posibil.

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Va purtati copilareste invit-o undeva fetele pot trece usor de la un comportament de cls 6 la unul de om matur nu stiu insa daca si tu

| olimpiaclaudia a răspuns:

Buna niko,daca vrei sa o cucertesti,fii mai dragut cu ea,ancearca sa nu-i mai raspunzi cu aceeasi moneda,adica, daca ea tipa,tu vorbeste-i frumos,ancearca cu o floare, an general femeile se simt flatate cand le duci flori. fii natural, nu ancerca sa pari ce nu esti. bafta multa