| DiukOAlta a întrebat:

Fundaaa:< mdea...pai nu e poveste de lunga. E un baiat nou in clasa si cam imi place de el azi m-a vazut in sala de sport intr-un colt si m-o intrebat daca vreau mingea.Cateodata de mai uitam unul la altul.Cred ca ii pasa de mine. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| dydy1992 a răspuns:

Pai daca se comporta asa cu tine inseamna ca ii place foarte mult happy
Eu daca eram in situatia ta as fii pus o prietena sa-l intrebe, s`au pe un prieten de`al lui pentru ca sa nu ma insel ca ma place apoi sa sufar, deoarece tipul ar putea sa fie doar dragut cu fetele thinking

| georgiana37 a răspuns:

Pff.pentru prima zi prima federe ( a doua e l fel) sa mai tteaca ceva timp si dp te sfatuiesc. ceva putintel poate are pentru tine...