| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata care e cu 2 ani mai mare ca mine (eu 14 ea 16 big grin) si care nu e din acelasi oras cu mine (Eu Amara, ea Slobozia [Ialomita]). Ne cunoastem de multi ani dar am vazut-o recent, si m-am indragostit pe loc de ea. Ce pot face? Eu sunt mai timid de fel...

Răspuns Câştigător
| JackLow a răspuns:

Salut.
Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea.Ii trimiti un sms sau vb cu ea pe mess este cel mai usor daca fata in fata nu ai curaj. Daca stai si astepti sa vina ea la tine, merge altu' mai "curajos" putin si tio ia...Decat sa stai fara ea si fara sa o fi intrebat mai bine o intrebi si esti cu inima inpacata chiar daca va spune nu.
Baftawinking

6 răspunsuri:
| vykkusor a răspuns:

Daca taci, ea nu va cunoaste niciodata sentimentele tale fata de ea...incerca sa vorbesti, abordeaz-o usor si spune-i ce simti....Lasa timiditatea, aduna-ti curajul si spune-i ca o iubesti! Iti urez succes

| heddy10 a răspuns:

Vorbesc cu ea pe mess de cateva zile.

| heddy10 a răspuns:

O sa incerc big grin! Multumesc de sfaturi!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

De acord cu baieti de mai jos

| NoNameInAction a răspuns:

Eu ti-as spune sa nu iti faci mari iluzii fiindca cele mai multe relatii nu merg daca fata e mai mare de cat baietii. in plus, ar trebui sa iti iei inima in dinti si sa ii spui ceea ce simti. Bafta multa.

| andyyy97 a răspuns:

Salut si eu sunt din slobozia da-mi un id sau nume ceva, poate te ajut.Sau bagaid meu: black.mafia97