| Jok a întrebat:

imi place de o fata.Cum as putea sa procedez? sa-i spun ca imi place mult de ea.Si nu-mi prieste ideea sa-i spun in faţă: "Auzi eu te plac".De fire sunt rusinos nu sunt ca ceilalti sa ma bat din orice sau nu stiu ce.Dar pot sa-i atrag atentia si sa-i spun? Multumesc aticipat.

Răspuns Câştigător
| Anonimusxxxxx a răspuns:

Mda...cu fetele e mai greu... dar stiu cam 5 situatii cum sa procedeziwinking :
1.te duci cu ea intr-o camera sa fiti doar voi doi(daca esti timid...e o problema)
2.invit-o la un suc
3. daca e in clasa cu tne...intreaba-i pe alti colegi ce pareri au despre ea
4.vb pe mess q ea si spune-i ca o placi
5.zambeste si fa-i o parere buna despre tinewinking

succes mult de tot si daca mai vr sfaturi contacteaza-ma la id-ul : maria.mariutza11

5 răspunsuri:
| alexandra_4554 a răspuns:

Nu este neaparta nevoie sa-i spui "te plac", zambestei, fa-i complimente dragute, invit-o la un suc, ca si prieteni. Fetele in general se prind repede daca cineva le place

| MilitaruBianca a răspuns:

Depinde daca deja sunteti amici este mai greu pentru te priveste ca un prieten daca nu sunteti amici poti sa o inviti la un suc si sa o intrebi daca are prieten (nici tu sa nu ai prietena ) si daca nu mai incerci la o saptamana o luna sa vezi daca s-a despartit de iubit si daca da o intrebi daca ar vrea sa viti iubiti si daca vrea sa nu o ignori adica sa o ti aproape sa iesiti mai zilnic si ea o sa stie daca esti compatibil si dupa aia o sa poti trece la pasi mai mari... si sa nu iti faci alta prietena cat timp stai cu ea ca daca te prinde nu o sa iasa bine

| marius_3481 a răspuns:

Salut pai ai putea sa ii tr un sms cu niste versuri de dragoste sau ai putea sa vorbiti me mass daca nu ai tupeu sa ii spui asta ea da incearca sa o iei usor nu direct ca no...Succes

| UrsuletuldePlus a răspuns:

Invit`o in oras, vorbeste cu ea, baga-te in seama cu ea.Nu astepta ca apoi vine altu si ti`o fura!happy

| Deed_Blex_1997 a răspuns:

ASCULTA! Daca ai ID ei de mess vorbeste cu ea fa-ti timp pentru ea si ascult-o. Fetelor le plac sa le asculti.Si daca esti in clasa cu ea fa-i complimente prin biletele in ora sau intreab-o daca doreste sa o scoti la un suc sau depinde dupa anotimp.Intreab-o daca vrea sa te ajute la o tema chiar daca tu ai facut-o doar fa ceva sa stai cu ea.Si cand simti ca si ea te place zii simplu pe mess sau fata in fata.Stii in zilele petrecute cu tine m-am indragostit de tine.Iar a doua zi ii poti aduce un trandafir. Sper ca te-am ajutat acum este alegerea ta ce commentariu o sa alegi pentru ea happy big grin