| MakaroW a întrebat:

Imi place de o fata din scoala mea care e pe a 8 a, eu sunt pe a 7 a, am 14 ani ea la fel doar ca e cu 1 luna mai mare.De obicei in pauza ma duc cu prietenul meu la etaju 1 si stau cu el acolo si o vad cand cobara de la etaju 2, si cand ma uit la ea se uita si ea dar nu zambeste sau ceva, deci nu stiu sigur daca ma place si ea...m-am gandit sa vin o data cand o vad singura la ea si sa o pup sa i vad reactia dar nu stiu daca e o idee buna in orice caz vreau sa i spun cat mai repede ca o plac chiar daca nu ne cunoastem doar ne stim din vedere.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Enki a răspuns:

Nu te grabi sa o saruti, poate se va supara.ia-o si mai incet.nu ar fi rau sa te duci si sa ii spui ca o placi. daca se uita la tine inseamna ca macar un pic ii place si ei de tine, altfel nici nu s-ar uita.nu conteaza daca nu va cunoasteti, este si dragoste la prima vedere.mergi la ea si spune-i ceea ce simti, nu ai nimic de pierdut.incearca sa mergi cand e singura si sa vorbiti, sa va cunoaste-ti mai bine, apoi cand nu e prea atenta pune mana peste a ei. daca nu o sa isi retraga mana sigur simte ceva, dar ai grija sa nu aiba iubit, altfel vei avea probleme.
daca vrei sa mai vorbim trimite-mi un mesaj

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Du-te si pup-o, toata scoala va fi incantata iar tu vei fi un erou: fetelor le plac eroii.

| trista12 a răspuns:

Nici eu nu cred ca e o idee buna sa o pupi. Cred ca mai bine incepi cu o conversatie sincera in care sa ii spui ca o placi.

| adryana2001 a răspuns:

N-o pupa fiindca s-ar putea sa nu-i placa sau sa se supere. Cand ai ocazia sa vorbesti cu ea intre 4 ochi spune-i c-o placi si o sa vezi atunci reatcia ei! Bafta oricum!