| MakaroW a întrebat:

Imi place de o fata din scoala mea care e pe a 8 a, eu sunt pe a 7 a, am 14 ani ea la fel doar ca e cu 1 luna mai mare.De obicei in pauza ma duc cu prietenul meu la etaju 1 si stau cu el acolo si o vad cand cobara de la etaju 2, si cand ma uit la ea se uita si ea dar nu zambeste sau ceva, deci nu stiu sigur daca ma place si ea...m-am gandit sa vin o data cand o vad singura la ea si sa o pup sa i vad reactia dar nu stiu daca e o idee buna in orice caz vreau sa i spun cat mai repede ca o plac chiar daca nu ne cunoastem doar ne stim din vedere.Ce ar trebui sa fac? A si vreau s-a o pup pentru ca asa as putea sa o intreb daca i-a placut si ea cum e fata simpla,amabila si de treaba ma gandesc ca nu ar putea sa spuna ca nu i-a placut, si asa as mai putea sa i atrag si atentia cum sunt rusinos mai bine aleg sa o pup simplu decat sa fac o conversatie cu ea.
Dar astazi s-a intamplat ca un prieten sa i spuna ca imi place de ea la scoala, au aflat si colegi ei si au zis s-a ma duc la ea si chiar si ea i-a spus prietenului meu care i-a spus ca imi place de ea, s-a ma duc la ea.Dar eu nu m-am dus pentru ca imi era prea rusine...in fine pana la urma o sa ma vada si o sa vina probabil la mine si atunci chiar ca nu stiu ce o sa fac.

Răspuns Câştigător
| squaredcircle a răspuns:

Hei! Cu fetele nu functioneaza asa! Nu te duci si o pupi si dupa o intrebi daca i-a placut.
Spui ca esti timid. Ar fi mai usor pentru tine daca ai face rost de facebook-ul ei si ai vorbi acolo cu ea. Prezinta-te, spune-i ca ai observat-o si spune-i sa se intalneasca cu tine (la scoala- intr-o pauza sau unde vrei tu).

Si incearca sa treci peste rusine! Te asigur ca si ei ii este rusine! Dar tu esti baiatul si trebuie sa actionezi.

Daca vrei sa inveti mai multe despre fete in general aboneaza-te pe site-ul asta: http://artaseductiei.ro/ si uite-te la filmuletele lor de pe youtube.

Spor!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică tu eşti ruşinos dar vrei să o abordezi direct cu un sărut chiar dacă nu vă cunoaşteţi, prietene te contrazici singur. Şi chiar dacă va veni ea la tine, ce se poate întâmpla? Doar poartă o discuţie normală cu ea, să ajungeţi să vă cunoaşteţi. Şi dacă şi ea te place, mai e doar un pas să fiţi împreună.