| STR195 a întrebat:

Imi place de o fata foarte, foarte mult.Nu ne cunoastem asa de bine, nu am vorbit niciodata in afara ca am schimbat cateva vorbe prin curtea scolii.E mai mica decat mine cu un an si e in alta clasa, Nu stiu cum sa incep o conversatie cu ea sau sa fac cunostinta cu ea, nu avem un prieten comun...Este exclusa varianta sa ma inprietenesc cu colegi ei deoarece nu ii suport laughing.Eu sunt o fire mai energica pusa in fiecare minut sa faca ceva si imi place foarte mult sportul, in general fotbalul, la fel este si ea.In ultimul timp am o stare de nervi din cauza ca nu ne cunoastem, parca nu mai suport pe nimeni de pe lume in afara de ea.

Ce sfaturi si ce ar trebui sa fac ca sa fiu cu ea?

Dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Roaga o amica de a ta sa vb cu ea.Ar fi cel mai bine. Stii cum e...ca intre fete.Sa o intrebe daca are prieten daca e intersata de unul si ca poate sa ii faca cunostiinta ea cu cineva.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Daca tot ai zis de funda...Pai roaga o prietena sau un prieten de incredere sa va cupleze. Adica prietenul tau se duce la ea si ii spune: "Buna, il vezi pe baiatul de acolo, e prietenul meu. A iesit dintr-o relatie (sau inventezi tu ceva credibil) si e distrus. Ma gandam daca ai putea sa te imprietenesti cu el. Nu mai vorbeste cu niciun prieten de-al lui si poate reusesti sa il scoti tu din starea asta." Gasesti tu un scenariu bun. Eu doar ti-am dat ideea. FUNDITA?

| XSecretX a răspuns:

Pai trebuie sa incepi prima data cu salut ai putea sa-i faci si un compliment fetelor le place asta si daca esti indraznetsa o intrebidaca este singura daca ii place de tine si incearca sa o faci sa rada. MULT NOROC!