| STR195 a întrebat:

Imi place de o fata foarte, foarte mult.Nu ne cunoastem asa de bine,nu am vorbit niciodata in afara ca am schimbat cateva vorbe prin curtea scolii.E mai mica decat mine cu un an si e in alta clasa, Nu stiu cum sa incep o conversatie cu ea sau sa fac cunostinta cu ea, nu avem un prieten comun...Este exclusa varianta sa ma inprietenesc cu colegi ei deoarece nu ii suport laughing.Eu sunt o fire mai energica pusa in fiecare minut sa faca ceva si imi place foarte mult sportul, in general fotbalul, la fel este si ea.In ultimul timp am o stare de nervi din cauza ca nu ne cunoastem, parca nu mai suport pe nimeni de pe lume in afara de ea.

Ce sfaturi si ce ar trebui sa fac ca sa fiu cu ea?

Dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Hori98 a răspuns:

Propune-i cu curaj sa va intalniti amandoi la un suc.Iar acolo ii poti spune ca o placi.Bafta!

| STR195 explică (pentru Hori98):

Problema e alta. noi NU ne cunoastem deloc. Daca voi face asta ma va crede un obsedat sau ciudat.laughing
Mersi oricum!

| BananaSuparata a răspuns (pentru STR195):

Vorbeste cu ea, asa am fost si eu prima data cand am vazut pe prietena mea actuala, eram mai mic eram si gras, si ma bagam in seama pe langa ea si vorbeam doar cacaturi... dar pana la urma ne-am imprietenit si am mers la filme cu grupul, apoi am mers doar noi doi.