| Gh0s7d4n a întrebat:

Imi place de o fata si ei de mine {i-am spus deja}. De cand i-am spus m-a rugat sa ma mut cu ea in banca etc...Problema este ca ea este mai baietoasa adica injura si din astea(nu imi pasa de astea) si parintii mei nu sunt de acord cu ea. straight face Ei nu stiu ce simt pentru ea dar mi-au spus clar "Nu mai umbla cu fata aia" fiindca am mai fost la curse, concerte si alte evenimente. Ce as putea face cu parintii? Daca le spun imi este frica ca o sa ma mute din clasa. Am nevoie de ajutor urgent plss!

Răspuns Câştigător
| Unffox a răspuns:

Nu are rost sa te ascnzi de parinti pentru ca vor afla si atunci va fi mai rau. fii sincer cu ei. Dar fa compromisuri. Vei demonstra ca esti responsabil si parintii adora asta. Spunele ca vei invata mai bine, ii vei ajuta prin casa, vi cheltui mai putini bani, etc. Alegi tu ceva...

3 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Daca nu plangi nu rezolvi nimic!

Stai linistit nu se complica nimeni cu un transfer la alta clasa de dragul sa nu mai stai tu cu cineva in banca.PENIBIL.Esti baiat sau fatalau, ce naiba? Observ ca din ce in ce mai mult baietii devin niste fetite sensibile.Fa ce vrei, stai cu ea in banca sau nu stai cu ea. E viata ta si e un lucru minor si nesemnificativ ca sa stai in banca cu cineva.

| Trefla a răspuns:

Epic failrolling on the floor

| Anca_9035 a răspuns:

Vai...I don't want to see

pentru atata sa te mute?

explica-le ca sunteti doar prieteni si din astea nu le zice ce sa intampla in realitate intre voi...hee hee

eu nu le zic parintilor mei nimic din viata "pasionala"

eu asa as proceda

oricum succeswinking