| anonim_4396 a întrebat:

Hey am o mica problema la scoala si as avea nevoie de cateva sfaturi.sunt clasa a X-a si la scoala cei din clasa ma iau la misto, comenteaza tot felul chestii din astea chiar daca eu nu le spun nimic fiindca sunt prea inalta am 1. 80sau fiindca anul acesta am iesit Miss Arad/ca am fost la Next Top Model /ca mai plec de la scoala pentru prezentari de moda tot felul de motive aiurea.Clasa este plina de grupulete. cand se leaga cineva de mine ii spun inapoi dar apoi tot grupul sare pe mine. dupa ce ies de la scoala totul se schimba nu mai am nici o treaba.In general nu imi pasa dar oricat ai incerca tot te mai simti aiurea.

Cum am spus si mai sus as dori niste sfaturi

2 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

Schimba scoala.

| madymadd a răspuns (pentru niku93):

Liceul este foarte bun si profilul imi place.deci asta iese din discutie