| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat care e cu 4 ani mai mare decat mine.Este inalt, ii place tehnologia si avem multe hobbyuri in comun.O data am vorbit foarte deschissi am observat ca ii place sa ma tachineze. As vrea sa stiu daca ma place si cum sa ma comport in preajma lui.

Cat despre mine sunt f. inalta pentru. varsta mea si cum am zis mai sus avem chestii in comun, arat destul de bine, stiu cateva lucruri despre el.

PS.Cel mai bun raspuns primeste funda
Plus el stie ca il plac...

Răspuns Câştigător
| Cristina45 a răspuns:

Eu as zice sa vorbesti frumos cu el tahineaza si tu dar in limita bunului simt, si lasa lucurile sa vina de la sine, asa e cel mai frumos, intalnitiva radeti, asa o sa te indragosteti de el si o sa inceapa o frumoasa poveste de dragoste big hug iti urez succes si la cat mai mult timp sa fiti impreuna :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca si tie iti place tehnologia, atunci poti fi sigura ca te place.

| resemnat a răspuns:

Nu stiu daca ti.a mai spus cineva vorba asta, dar eu iti spun asa:

FII TU INSUTI!

cu asta am spus tot!