| Carolinee a întrebat:

Vreau su eu sa-mi fac un iubit dar nu stiu cum sa ma comport in preajma cuiva care ma place. De obicei cand ma place un baiat spun lucruri ciudate si vreau sa-mi indrept comportamentul! Primeste FUNDA cel mai interesant raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Daca un baiat te place, te place cum esti tu cu adevarat si punct. Nu trebuie sa incerci sa iti retusezi comportamentul sau aspectul fizic.
Sa nu te lasi schimbata de nimeni. Fii tu insati si sigur asa vei fi apreciata, si daca nu acum mai incolo sigur. Daca cineva nu te place pentru cine esti, trateaza-l cu indiferenta si da-l naibii. Ca sunt peste 2 miliarde de barbati pe toata planeta! Iti gasesti tu pe cineva care sa te accepte cum esti.
Funda? happy

6 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Fi tu! asta e cel mai important!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pari foarte preocupata de marimea sanilor iar asta vad a devenit pare-se o obsesie la tine, ai doar 13 ani, o sa-ti mai creasca fara dubii.

Sa presupun ca parintii tau au un serviciu, in felul acesta s-a realizat un mediu in care stai mai mult fara ei, decat impreuna, pentru ca oarecum tu, ai dus lipsa de afectiune, tocmai de asta simti sa te exteriorizezi imediat ce simti ca esti placuta, si uenori, poate ai impresia ca trebuie sa faci ceva sa ramai in centrul atentiei, dar asta, te poate si trimite in necunoscut cand o stea lumineaza mai tare decat tine.

Nu stiu ce lucruri ciudate spui ca-ti scapa, indraznesc totusi sa cred ca e mai bine s ate porti natural, asa cum crezi tu, cu atat mai mult cu cat esti doar un copil.
Acum nu prea stii ce-i iubirea si cine te place, cu toate dracoveniile si lucrurile ciudate care le spui, o sa le gaseasca interesante.

Poarta-te asa cum vrei, fii libera!

| Carolinee explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt preocupata deloc de marimea sanilor si nu am 13 ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carolinee):

Ok, ai 14

| Carolinee explică (pentru anonim_4396):

Nu am 13 ani nici 14 an! Am 15

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carolinee):

Cand ai mintit? Te contrazici singura si pe vorbele tale!
Aici cand spui ca ai 15 ani, ori anul trecut cand in Iunie, abia implineai 13 ani?

http://www.tpu.ro/......dar-foate/