| VladRonaldo7 a întrebat:

Imi place foarte mult
de o fata pe nume Maria, am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine si a spus ca nu stie cum s-o pot convinge sa stea cu mine?

Răspuns Câştigător
| Muresan_6009 a răspuns:

Ai intrebat-o daca vrea sa stea cu tinestraight face...ce? ai 5 ani.scoate-o undeva la un suc o cafea orice, lasa vorbele treci la fapte.o convingi sa te placa cand ii demonstrezi ca esti barbat nu ...intelegi tu, si inca ceva nu o poti obliga sa te placa,ideea e ca "barbatii vaneaza, dar femeile au ultimul cuvant de spus(daca vor sau nu, sa fie cucerite)".tongue succes

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Vorba lui @Muresan:Ai intrebat-o daca vrea sa stea cu tinestraight face?
Fiind fata, iti spun ca daca pe mine m-ar intreba un baiat asa i-as zice nu din start.Mi se pare aiurea.De ce nu incerci sa ii demonstrezi ca o placi? Scoate-o la un suc,ofera-i un buchet de flori, un CD cu formatia/cantaretul ei preferat, ciocolata ei preferata.Fa ceva concret nu spune doar vorbe in vant.

@Muresan:Intr-adevar INTOTDEAUNA femeile au ultimul cuvant de spushappy.
Baftahappy!

| AnemonaP a răspuns:

Crede-ma si pe mine m-a intrebat un baiat la fel, si i-am zis nu stiu, si dupa i-am spus ca vreau sa fim doar amici.isi doreste al baiat