| lau442 a întrebat:

Imi place o fata care e nu stie ca o plac.Eu am intrebat-o pe Fb (cand era off) daca vr sa stea cu mine.A doua zi la scoala m-am facut de rusine.Cum as putea sa o intreb daca vrea sa stea cu mine?

2 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Te-ai facut de rusine in ce sens? Ea sigur a citit intrebarea, stie.Invit-o la o inghetata, daca v-a accepta inseamna ca si ea vrea.

| Alexandra8989 a răspuns:

In primul rand comportate cu ea ca si cu o prietena...
Apoi gaseste un moment potrivit la care sa fiti doar voi doi..si spune-i daca "vrea sa fiti impreuna?" nu..."Sa stea"
Bafta cu fata:*